Адвокація

ГО “Центр кращого Інтернету” внесені пропозиції щодо захисту дітей онлайн під час робочої зустрічі 05 березня 2018 року щодо внесення змін та актуалізації пунктів 49-87 Плану заходів (соціальні, економічні та інші права) з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року №1393, яка була проведена Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

ГО “Центр кращого Інтернету” запропоновано:

  • до пп.3 п.66 додати “(у тому числі “Забезпечення захисту і дотримання прав дитини в онлайновому просторі)”;
  • додати пп.9 до п.66  “підготовка пропозицій щодо впровадження міжнародних правових стандартів захисту безпеки та прав дитини в онлайновому просторі до національного законодавства”.

ГО “Центр кращого Інтернету” під час громадського обговорення Проекту концепції Загальнодержавної програми з освіти у сфері прав людини запропоновано доповнення до змісту розділу 5 «Основні стратегічні напрямки програми» (Навчальна атмосфера (освітній простір):

  • у частині “Очікувані результати” до частини “Навчальна атмосфера (освітній простір)” розділу 5 “Основні стратегічні напрямки програми” додати “наявність інформаційного освітнього простору навчального закладу, що забезпечує дотримання прав людини та основоположних свобод офлайн та онлайн”.

ГО “Центр кращого Інтернету” ініціювала розробку і обговорення Положення про сайт закладу освіти в Україні (перший етап триває до 10 грудня 2018 року).

Якщо Ви бажаєте долучитись до впровадження системних змін щодо захисту дітей та молоді онлайн, будь ласка, пишіть нам на betterinternetcentre@gmail.com