Переосмислення визнання

Проект “Переосмислення визнання” в Україні проект реалізує Центр кращого Інтернету.

Проект реалізується у період з грудня 2018 року по грудень 2020 року за підтримки Програми Erasmus+ Європейського Союзу. Партнерами проекту стали організації-представники 7 країн, серед яких Грузія, Молдова, Литва, Фінляндія, Вірменія, Ірландія та Україна. 

Партнери:

Україна – Better Internet Centre

Вірменія – Espaces Centre of KASA Swiss Humanitarian Foundation

Фінляндія – Nuorisokeskus Marttinen

Грузія – Національний центр дітей та молоді LEPL

Ірландія – Ard Aoibhinn Community Initiatives

Литва – Lietuvos Neformaliojo Ugdymo Asociacija

Молдова – Institutul de Instruire in Dezvoltare “MilleniuM”

Мета проекту:

Розвивати спроможність організацій, що працюють молоддю,  використовувати, просувати та впроваджувати Відкриті цифрові бейджі для визнання та підтвердження неформальної освіти в країнах-учасницях проекту.

Завдання:

 1. Збільшити розуміння кращих практик та інструментів для підтвердження та визнання неформальної освіти в країнах-учасницях проекту та на європейському рівні шляхом досліджень, навчального візиту та діяльності з оцінки впливу.
 2. Розвинути потенціал організацій, що працюють молоддю для поширення та використання інноваційної технології Відкриті цифрові бейджі для підтвердження та визнання неформальної освіти через місцеві та міжнародні освітні заходи.
 3. Створити специфічні для країни прототипи рішень визнання неформальної освіти на основі Відкритих цифрових бейджів шляхом залучення молоді та молодіжних працівників до проектування та тестування.
 4. Підвищити обізнаність про переваги та значення Відкритих цифрових бейджів для підтвердження та  визнання навчання шляхом впровадження онлайнової та офлайн-комунікаційної кампаній.
 5. Розробити рекомендації щодо політики та практики підтвердження та визнання  неформальної освіти через проведення майбутніх конференцій з молодіжними лідерами, молодіжними працівниками та особами, що приймають рішення щодо молодіжної політики.
 6. Цільові групи проекту:
 • – Молодіжні лідери та молодіжні працівники
 • – Особи, що приймають рішення щодо молодіжної політики.
 • – Молодь

ОЧІКУВАНИЙ ВПЛИВ:

 • Розвинута компетентність молодіжних лідерів та молодіжних працівників для впровадження та просування визнання неформальної освіти на основі Відкритих цифрових бейджів, що сприяє  збільшенню можливостей молоді у  кар’єрі та подальшій освіті;
 • Підвищення обізнаності про переваги та потенціал Відкритих цифрових бейджів.
 • Підвищення спроможності впливати на політику та впроваджувати практику підтвердження та визнання неформальної освіти з використанням інноваційної технології Відкритих цифрових бейджів.
 • Створені і апробовані цифрові прототипи для підтвердження і визнання неформальної освіти.