Управління Інтернетом

Форум з управління Інтернетом – це щорічний міжнародний форум для всіх зацікавлених сторін (держава, бізнес, громадські організації, ЗМІ, академічна й технічна спільноти та ін.) для відкритого діалогу та обговорення проблем управління Інтернетом. Форум офіційно був заснований Генеральним Секретарем ООН у липні 2006 року.
На ІІІ Форумі з управління Інтернетом у 2008 році (Хайдарабад, Індія), учасники визначили, що принципи розвитку Інтернету повинні забезпечувати онлайнове середовище, яке підтримує права людини.
Результати обговорень під час Форуму з управління Інтернетом (2015) було взято до уваги в підготовці Резолюції Ради ООН з прав людини щодо заохочення прав людини в Інтернеті.
В Україні Форум з управління Інтернетом IGF-UA проводять щороку з 2010 року. Тему прав людини в Інтернеті обговорюють з 2012 року.
Координатор Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні як учасник, спікер та модератор  бере участь в роботі IGF-UA з 2015 року.
Центр кращого Інтернету представлений в оргкомітеті 9-го Українського форуму з управління Інтернетом IGF-UA. Представник Центр кращого Інтернету   увійшов до складу робочої групи із підготовки Молодіжного Форуму з управління Інтернетом, запланованого на вересень 2018 року.
Під час засідання оргкомітету IGF-UA 22 червня 2018 представником Центру кращого Інтернету було запропоновано виокремити сесію “Дитина онлайн: безпека та захист” під час IGF-UA 28 вересня 2018. Ідея сесії була підтримана консенсусом.

Запрошуємо Вас взяти  участь у роботі секції “Дитина онлайн: захист та безпека” (12:10- 13.20) на 9-му Українському форумі з управління Інтернетом 28 вересня 2018 року. Виступ учасників та учасниць за темою секції планується до 15 хвилин.

Для виступу з теми секції, будь ласка, напишіть до 13 вересня 2018 року на адресу електронної пошти: hrightsonline@gmail.com

Для участі у 9-му Українському форумі з управління Інтернетом та зокрема секції “Дитина онлайн: захист та безпека” необхідно зареєструватись за посиланням: http://igf-ua.org/reestr2018

Детальна програма Форуму за посиланням: http://igf-ua.org/program-ua-igf-ua-2018-2.

У 2018 році представник Центру Кращого Інтернету бере участь в 11 Європейському діалозі з управління Інтернетом (Тбілісі, Грузія).
Якщо Ви бажаєте долучитись до впровадження системних змін щодо захисту дітей та молоді онлайн, будь ласка, пишіть нам на betterinternetcentre@gmail.com