Управління Інтернетом

Форум з управління Інтернетом – це щорічний міжнародний форум для всіх зацікавлених сторін (держава, бізнес, громадські організації, ЗМІ, академічна й технічна спільноти та ін.) для відкритого діалогу та обговорення проблем управління Інтернетом. Форум офіційно був заснований Генеральним Секретарем ООН у липні 2006 року.
На ІІІ Форумі з управління Інтернетом у 2008 році (Хайдарабад, Індія), учасники визначили, що принципи розвитку Інтернету повинні забезпечувати онлайнове середовище, яке підтримує права людини.
Результати обговорень під час Форуму з управління Інтернетом (2015) було взято до уваги в підготовці Резолюції Ради ООН з прав людини щодо заохочення прав людини в Інтернеті.
В Україні Форум з управління Інтернетом IGF-UA проводять щороку з 2010 року. Тему прав людини в Інтернеті обговорюють з 2012 року.
Координатор Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні як учасник, спікер та модератор  бере участь в роботі IGF-UA з 2015 року.
Центр кращого Інтернету представлений в оргкомітеті 9-го Українського форуму з управління Інтернетом IGF-UA. Представник Центр кращого Інтернету   увійшов до складу робочої групи із підготовки Молодіжного Форуму з управління Інтернетом, запланованого на вересень 2018 року.
Якщо Ви бажаєте долучитись до впровадження системних змін щодо захисту дітей та молоді онлайн, будь ласка, пишіть нам на betterinternetcentre@gmail.com