Права людини, Інтернет та заклад освіти: більше в новому онлайн-курсі

Діти онлайн Координатор проектів ОБСЄ в Україні Права людини Ресурси для вчителів

Новий онлайн-курс “Права людини в освітньому просторі”  презентовано у Києві 10 квітня 2019 року.

Курс розроблений Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra з метою підвищення обізнаності про права людини та способи їх захисту в школах. Курс рекомендований Міністерством освіти і науки України.

 

Цей безкоштовний онлайн-курс допоможе краще зрозуміти сутність та еволюцію концепції прав людини, перелік прав кожної людини та особливості прав дитини, умови обмеження прав та їхнє гарантування державою, права учасників освітнього процесу, ідею навчального закладу, дружнього до дитини, стан дотримання прав у закладі освіти, механізми захисту прав в Україні.

Зокрема у третьому модулі йдеться про  права людини та Інтернет. Під час занурення у тему прав людини онлайн можна дізнатись більше про еволюцію концепції прав людини у цифрову еру, дізнатись про результати моніторингу сайтів закладів освіти в Україні (2018), дослідити власний сайт закладу освіти чи сторінку закладу освіти щодо дотримання прав дитини онлайн, дізнатись більше про законодавство та міжнародні ініціативи щодо безпеки дітей в онлайновому просторі.

Зареєструватись та пройти курс можна за посиланням.