Посібник для вчителів the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) тепер українською

Insafe День безпечного Інтернету Діти онлайн Ресурси для вчителів

Посібник для вчителів the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо був розроблений вчителями для вчителів Європи та за її межами. Посібник містить плани уроків, що пропонують ідеї та заходи, щоб заохотити молодь розвивати навички творчого та критичного мислення, необхідні для повноцінного життя в світі.

Переклад та адаптацію посібника для вчителів the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) ініціював Центр кращого Інтернету в рамках  Меморандуму з EUN. Переклад посібника українською мовою здійснено Координатором проектів ОБСЄ в Україні у межах проекту «Удосконалення юридичної освіти і освіти з прав людини», що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України.

Погляди, висловлені в цій публікації, належать виключно авторам і не обов’язково збігаються з офіційною позицією Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Усі права захищені.

Посібник для вчителів the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо допомагає вчителям інтегрувати питання, пов’язані з онлайн-активністю молоді, у навчальні програми за допомогою інтерактивних планів уроків та робочих аркушів, що посилаються на національні рамки компетентностей. Для зручності використання, теми та цілі кожного заходу представлені у докладному покажчику.
Використовуючи надані матеріали, учні та учениці можуть:
• розвивати своє розуміння проблем та можливостей, що виникають в Інтернеті, і
• оволодіти навичками, необхідними для майбутньої кар’єри та життя.
Усі плани уроків узгоджуються з Європейською системою інформаційно-цифрової компетентності.

Зміст посібника можна безкоштовно копіювати та використовувати для освітніх та інших некомерційних цілей за умови посилання на джерело інформації.

Посібник для вчителів the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) доступний за посиланням 

Посібник для підлітків  the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) доступний за посиланням.

Якщо Ви бажаєте розпочати використання посібника для вчителів чи для підлітків  the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо), будь ласка, пишіть нам на betterinternetcentre@gmail.com

Слідкуйте за новинами щодо захисту та безпеки дітей та молоді в Інтернеті на сайті: https://betterinternetcentre.org