Запрошення до участі у моніторингу сайтів закладів освіти

Діти онлайн Дослідження Кращий Інтернет Права людини

День захисту дітей пропонуємо розпочати із долучення до захисту дітей онлайн та сприяння повазі прав дитини офлайн та онлайн!

4️⃣️ хвилини для заповнення анкети сприятимуть розумінню наявної ситуації та масштабів прогалин у галузі кібербезпеки та проблем конфіденційності на сайтах закладів освіти і сторінках закладів освіти у соціальних мережах: goo.gl/MMLtWh

Анкета є частиною дослідження, спрямованого на оцінку наявної ситуації та масштабів прогалин у галузі кібербезпеки та проблем конфіденційності на сайтах закладів освіти і сторінках закладів освіти у соціальних мережах з метою розробки заходів для попередження проблем кібербезпеки та порушень прав людини в Інтернеті. Дослідження проводиться в партнерстві з ГО “Центр кращого Інтернету” та Інститутом модернізації змісту освіти за підтримки “Counterpart International”.

У рамках дослідження ми аналізуємо сайти закладів освіти, сторінки закладів у соціальних мережах. Ми запрошуємо представників адміністрацій шкіл, батьків та осіб, які їх замінюють, з 24 регіонів України добровільно сприяти проведенню досліджень шляхом заповнення анкет та участі в інтерв’ю до 01 липня 2018 року.

Повідомляємо, що поважаючи Ваші права та безпеку, результати дослідження ми представимо узагальнено без будь-якої контактної інформації, назви закладу освіти чи географічного розташування.

Для отримання посилання  для заповнення анкета для батьків та осіб, що їх замінюють, будь ласка, надішліть листа на betterinternetcentre@gmail.com.

#Деньзахистудітей #правадитинионлайн #ЦентрКращогоІнтернету