Web We Want : посібники для молодих людей та вчителів

Insafe День безпечного Інтернету Діти онлайн Кращий Інтернет Ресурси для вчителів

Для багатьох молодих людей  21 століття їх особистість в Інтернеті, соціальні взаємодії та діяльність є такими ж важливими, як їхнє життя у фізичному світі. Отже, вчителі повинні визнати це і допомагати молодим людям максимально використовувати можливості онлайнових технологій та соціальних мереж для розвитку ключових компетенцій і, що найважливіше, для того, щоб стати відповідальними громадянами.

Посібник the Web We Want було опубліковано в День безпечного Інтернету у лютому 2013 року через мережу Insafe. Посібник, створений молодими людьми для молоді, спрямований на вивчення прав та обов’язків та заохочення до роздумів про поведінку онлайн.

Так само, як the Web We Want  було розроблено молодими людьми для молоді, уроки у Web We Want Handbook для педагогів були розроблені вчителями для вчителів Європи та за її межами. Плани уроків пропонують ідеї та заходи, щоб заохотити молодь розвивати навички творчого та критичного мислення, необхідні для повноцінного життя в світі.

Тож посібники the Web We Want  та Web We Want Handbook можна вже завантажувати різними мовами, або зачекати український переклад, над яким ми вже починаємо працювати.

Слідкуйте за новинами  перекладу на сайті: https://betterinternetcentre.org